Jadłospis 1600 kalorii do pobrania – łatwa i tania dieta z Biedronki

Zgodnie z Waszym życzeniem publikuję dietę bazującą na produktach z Biedronki. Jest to tania, szybka dieta o kaloryczności 1600 kalorii. Podobnie jak w przypadku większości jadłospisów mojego autorstwa, jej główne założenia to:

  • łatwe i szybkie posiłki
  • duża powtarzalność posiłków – zmniejszenie czasu potrzebnego na gotowanie
  • tania dieta
  • 1600 kalorii
  • wszystkie produkty dostępne w Biedronce (problem może być jedynie z olejem kokosowym, który w jest dostępny w wybranych sklepach)
  • średni rozkład makroskładników: białko: 20%, węglowodany 50%, tłuszcze 30%.

Kliknij po dodatkowe informacje na temat jadłospisów (zamienniki, modyfikacje, rodzaj tłuszczu, obróbka termiczna itd). Dzięki tym wskazówkom korzystanie z diety będzie jeszcze prostsze.

Szybka, tania dieta z Biedronki na 1600 kalorii do pobrania

Pobierz darmową dietę w formie PDF

pdf-pobieranie

Hasło do otwarcia pliku PDF: www.drlifestyle.pl

Nowość!

Darmowa dieta 1600 kcal z Biedronki

Kontynuacja powyższej diety.

Jedyna różnica to 4 posiłki zamiast 5 – wybierz układ, który bardziej Ci odpowiada i zbuduj na jego podstawie swoje nowe nawyki!
Dodatkowo: Lista zakupów! Nowy układ graficzny!

Szukasz innych dietetycznych jadłospisów?

W poszukiwaniu większej liczby darmowych diet, zapraszam Cię do zakładki z jadłospisami na blogu. Znajdziesz wśród nich różne warianty jadłospisów – zarówno jeśli chodzi o sklepy, kategorie diety, jak i kaloryczności.

A jeśli na co dzień robisz zakupy w Biedronce lub Lidlu, z pewnością spodoba ci się wygoda (i smakowitość!) moich diet z marketów. Gotowanie z nich jest proste, tanie, często sezonowe, a przy tym maksymalnie sycące (i satysfakcjonujące).

Kaloryczność i rodzaj diety powinny być dobrane w oparciu o wiek, wagę, wzrost, aktywność fizyczną i stan zdrowia. Gotowa dieta nie zastąpi konsultacji z lekarzem i dietetykiem.