Posiłek do pracy na wynos z Lidla

posiłek do pracy z lidla

Szybki posiłek do pracy przyda się w jeden z tych poranków, kiedy budzik magicznie postanowi nie zadzwonić, włosy nie chcą się układać, na dodatek kawa się skończyła, a Ty musisz już wychodzić do pracy. I nagle “lekko wkurzona” zdajesz sobie sprawę, że nie zdążysz ogarnąć jedzenia.

Tysiące osób polubiły codzienne gotowanie z dietami z marketów – układając plany żywieniowe staramy się, żeby obiady były szybkie i nadawały się do zabrania jako posiłki na wynos. Jeśli masz ochotę przekonać się na własnych kubkach smakowych jak smaczne może być jedzenie na diecie, to zajrzyj do naszego sklepu z gotowymi dietami.

Ale nie oszukujmy się – czasami żyćko tak się komplikuje, że przyrządzenie domowego jedzenia graniczy z cudem.

Bywa, że brakuje czasu, a bywa, że zwyczajnie ochoty – dla mnie to wystarczający argument, żeby nie utopić się z żalu w garnku domowej zupy).

Alternatywą dla sklepowego gotowca nie zawsze jest domowe danie prima sort, a raczej drożdżówka/fast food/obiad na telefon. Z pomocą przychodzą gotowce o niezłych składach, z których można przygotować sensowny, szybki posiłek do pracy – w biegu!

Pomysły na posiłek do pracy z Lidla

skomponuj posiłek z gotowców z lidla w kilka minut

Pojawiająca się w sklepach spożywczych coraz szersza gama produktów z sensownym składem, pozwala na skomponowanie wartościowego posiłku z marketu właśnie w takiej sytuacji. To lepsza opcja niż chodzenie “na głodzie” cały dzień i nadrabianie kalorii wieczorem po pracy. Przychodzę z gotowym rozwiązaniem, a mianowicie to…

7 propozycji posiłków do pracy, prosto z Lidla, bez gotowania:

  1. Pasta słonecznikowa z pomidorem My best veggie + marchewka + bułka (dowolny rodzaj)
posiłek na wynos lidlowy
  1. Zupa krem z buraka Chef Select + fińskie pieczywo żytnie + Cieciorka Bonduelle „Porcja na raz na Twoją Sałatkę” + kiełki
Kiełki i pieczywo
  1. Bulgur z sosem pomidorowym i hummusem Perla + świeża papryka
Bulgur z sosem pomidorowym, hummusem i świeża papryka
  1. Łosoś wędzony na gorąco Nautica + fińskie pieczywo żytnie + mix młodych listków + pomidorki koktajlowe
gotowce z lidla
  1. Pieczywo chrupkie Crispy 5 zbóż Melvit + Serek wiejski lekki 3% Pilos + pomidorki koktajlowe
pomysł na jedzenie w pracy
  1. Musli dobrej jakości, np. Musli Codzienne One Day More lub Musli proteinowe 40 % z owocami Crownfield + skyr pitny (dowolny rodzaj) + maliny
  2. Rogal maślany + skyr (dowolny rodzaj) + brzoskwinia

Są i takie dni, kiedy zasobów wystarcza tylko na puchatą drożdżówę z cukierni – i to normalne. Ale wykształcone zdrowsze nawyki żywieniowe dopuszczają czasem do głosu tego Aniołka, który radzi, dodać warzywa i owoce do posiłku. To już dużo!

Więc, jeśli chcesz mieć krótką ściągawkę na zabiegane dni, to zapisz te propozycje posiłków i korzystaj w potrzebie.