Gdzie znajdę dane do przelewu?

BIC (dawny SWIFT): BIGBPLPW
Bank Millennium: 87 1160 2202 0000 0003 3639 3880
Nazwa odbiorcy: Dr Lifestyle Monika Ciesielska
w tytule przelewu wystarczy podać sam nr zamówienia

Dane te są zawsze dostępne w w dziale kontakt, a także w regulaminie sklepu.

Ile mam czasu na opłacenie złożonego zamówienia?

Tak naprawdę, tyle ile potrzebujesz. W praktyce zamówienia które nie zostaną opłacone w ciągu 14 dni od daty ich złożenia zostają anulowane by nie zalegały, a my wysyłamy informację, że takie zamówienie nadal może zostać zrealizowane i przypominamy dane do wpłaty.

Podczas płatności PayU wystąpił błąd, jak mogę opłacić moje zamówienie?

Niestety PayU nie umożliwia nam wygenerowania nowego linku do płatności. Najprostszym rozwiązaniem jest dokonanie wpłaty na nasze konto bankowe tradycyjnym przelewem, podając w tytule numer zamówienia. Druga możliwość to złożenie nowego zamówienia i ponowna próba opłacenia za pomocą PayU – wtedy to nieopłacone zamówienie zostanie anulowane.

Czy mogę jakoś przyspieszyć realizację zamówienia opłaconego przelewem tradycyjnym?

W przypadku zwykłej wpłaty na nasze konto, trzeba niestety poczekać, aż banki zrobią swoje (a konkretnie system elixir) i pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym rachunku. Możesz przesłać potwierdzenie opłacenia zamówienia na adres [email protected] by nieco skrócić czas oczekiwania. Dla niecierpliwych polecamy PayU jako metodę płatności.

Opłaciłam swoje zamówienie przelewem, kiedy zostanie ono zrealizowane?

Jak tylko pieniądze pojawią się na naszym koncie. Wpłaty księgujemy codziennie po 12:00 i po 18:00. W praktyce zamówienie złożone przed 17:00 powinno zostać zrealizowane po 12:00 dnia następnego, choć czasami czas ten może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od nas.

Dlaczego warto wybrać PayU jako metodę płatności?

Bo to najszybsze rozwiązanie. Jest też bardzo bezpieczne, a koszty jakie pobiera PayU za obsługę transakcji są po naszej stronie.

Czy mogę zapłacić kartą Visa albo Mastercard?

Tak, wybierz PayU a w następnym kroku będzie opcja opłacenia zamówienia kartą płatniczą.

Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz proszę maila na adres: [email protected]

← Powrót do listy pytań