Jaki lajf, taki stajl #9

Przestaję być najnudniejszą nudziarą blogosfery i kończę gadanie o nauce. Chociaż nie jest ona tematem mainstreamowym w blogosferze jako takiej to u mnie było o niej zdecydowanie za dużo. Więc teraz tańce, swawole i beztroska! No prawie.

Zdałam kilka ważnych egzaminów, na wyniki niektórych czekam nadal. KRS w końcu przyjęło nasz wniosek o założenie stowarzyszenia. Akademickie Forum Biznesu nabiera wiatru w żagle, żeby od października zacząć konsekwentnie realizować wszystkie założenia – jako prezes, ale przede wszystkim jako założyciel podchodzę do tego bardzo osobiście :). Możecie zostawić kciuka już teraz, morale wzrosną!

Tydzień w zdjęciach

IMG_1235
IMG_1217
IMG_1191
IMG_1234

Gdybym była ładniejsza pretendowałabym do roli topmodelki. Z taką mimiką detronizacja Anji Rubik gwarantowana!

IMG_1202

Rewelacyjny pomysł na ozdobienie szaro burej ściany. Butelki pomalowane białym sprayem wyglądałyby jeszcze bardziej efektownie i gdy miała balkon na pewno bym ten pomysł wykorzystała :).

IMG_1213

Przepyszna carbonara z makaronem naleśnikowym. Odtworzę w domu z wersją na mące razowej i odchudzonym sosem – jak dojdę do perfekcji podzielę się przepisem.

IMG_1219

Piękne wnętrze Ato Sushi…

IMG_1220

w którym na naszych talerzach wylądowało to przepiękne COŚ! Była to moja pierwsza konfrontacja z sushi po nie do końca udanym debiucie w tej samej restauracji (jeśli kliniecie w link to przeniesiecie się do posta z recenzją). Jestem oczarowana! Bez surowej ryby a z soczystą kaczką zrobiło na mnie dużo większe wrażenie i zdecydowanie mam ochotę spróbować czegoś jeszcze.

IMG_1179_1
IMG_1173
IMG_1195_1

Rewelacyjny deser w super kawiarni. Z pozoru zwykłe brownie, a po 30 sekundach okazało się zupełnie nowym smakiem – za sprawą dodatku chilli. Nigdy nie jadłam takiego połączenia, a w ty się rozsmakowałam! No i jak pięknie podane, idealne jedzenie dla blogerki! Ale chyba nie tylko, bo w restauracji wszyscy goście w momencie podawania deseru zgodnie brali w dłoń smartfony ;).

IMG_1172
IMG_1171

Wegeburgery na Off Piotrkowska.

IMG_1164

Kupiłam, kupiłam, kupiłam! Teraz razem z Anią możemy propagować modę dla powodzian, chwaląc się najwygodniejszymi butami na świecie przy podwiniętych nogawkach! Co do samego modelu Rosherun – te buty są genialne. Dzisiaj od razu po zajęciach poszłam na siłownię i po zmianie butów na te do biegania miałam wrażenie, że … Są niewygodne. Powiem więcej, po dzisiejszych 8 kilometrach zrobiły mi się koszmarne pęcherze. Ot, tak się rozpieściły moje stópinki księżniczki w rozmiarze 41, ze już nie widzą siebie w innych butach, a ja przyłapuję się na tym, że strój dobieram do butów, a nie buty do stroju. Warte każdej złotówki!

2014-06-26 19.45.08
2014-06-26 18.31.16

Po ostatnim egzaminie (piątunia, a jak!) mimo koszmarnego zmęczenia i strasznych twarzy (a jakie miały być skoro w ciagu 36 godzin spałyśmy 45 minut?!) wybrałyśmy się na eleganckie przyjęcie podczas którego jadłyśmy creme brulee i piłyśmy zimną Perłę. W końcu jaki lajf, taki stajl! 😉

2014-06-26 18.04.01

No dobra, piłyśmy też Mojito i jadłyśmy przepyszne makarony.

A w piątek miała miejsce tak udana impreza, że wręcz nie mogę pokazać żadnych zdjęć :D. Jedno jest pewne – kiedy już będę sławną blogerką moje koleżanki będą miały szansę zarobić fortunę na sprzedażny zdjęć z tego wieczoru ;).

Polecam

Marta pisze, dr Lifestyle czyta – postem “Jak nie zmarnować wakacji” Marta zainspirowała mnie do napisania własnego o moich wakacyjnych planach. Czytajcie oba wpisy i twórzcie swoje listy zadań na najbliższe miesiące!

Blog Madiva Creative, który raczej nie jest znany szerokiemu gronu odbiorców. A szkoda, bo to miejsce, które jest cudnym uzupełnieniem blogosfery wnętrzarskiej. Autorka w 100% trafia do mnie swoim poczuciem estetyki, a ucząc się do któregoś z mniej ważnych egzaminów przejrzałam archiwum na kilkanaście miesięcy wstecz :).