Jestem Monika!

Dr Lifestyle to blog lifestylowy, którego główną tematykę stanowi pozytywne odchudzanie. Nie znajdziesz tu zakazów i nakazów, restrykcyjnych diet, nieskutecznych motywatorów i bezmyślnego powielania obiegowych opinii. Zamiast tego racjonalne porady, które każdy śmiertelnik może wdrożyć w życie, proste i tanie diety do pobrania, przepisy bazujące na produktach dostępnych w każdym sklepie i bieżące raporty moich sylwetkowych postępów.

Jestem dietetykiem, ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Na tym samym uniwersytecie ukończyłam również biotechnologię medyczną. Wiedzę zdobywam na licznych konferencjach, kursach i szkoleniach. Inwestuję w kolejne certyfikaty, by móc prezentować na blogu najwyższej jakości treści.

Internet jest pełen sprzecznych informacji związanych z tematyką odchudzania. Na blogu nie tylko mówię co, ale również dlaczego. Znając szczegółowe uzasadnienie prezentowanych tez, poparte starannie dobranymi artykułami naukowymi, masz możliwość samodzielnej oceny sytuacji. Jeśli jakiekolwiek kwestie budzą w Tobie wątpliwość, zadaj pytanie w komentarzu, a ja chętnie odpowiem, wymienię się opinią, a kiedy zajdzie potrzeba – przyznam Ci rację!

Oprócz tematyki odchudzania, aktywności fizycznej, możesz spodziewać się na blogu tekstów o moim lajfstajlu. Piszę o podróżach, optymistycznym podejściu do życia, motywacji i sposobach ułatwiających realizację najodważniejszych celów. Trochę o stylu i babskich urodowo – modowych pierdołach. O spełnianiu marzeń. O tym, co robię, by żyć bardziej!