Marzenia się nie spełniają

Marzenia się spełnia. Ludzie sukcesu często mówią, że po prostu mieli szczęście. Że znaleźli się w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie.

Wszystko się zgadza.

Ale musieli mieć odwagę wyciągnąć rękę po pomoc, nie bać się skorzystać z okazji. Mimo, że najczęściej podjęcie działania nie było objęte gwarancją uzyskania pomyślnego efektu.

No to sobie wymyśliłam wyzwanie.

a2
a1

Pamiętacie, kilkanaście dni temu było głośno o akcji WWF (z kremem z tygrysa). Akcja miała na celu zwiększenie świadomości na temat gatunków zagrożonych wyginięciem – na przykład takich tygrysów żyjących na wolności pozostało 3200 sztuk. Dzisiaj może już mniej, bo kłusownicy nie śpią. Gepardów około 10000. Fajnie byłoby móc zobaczyć jeszcze raz taką kicię w niemal naturalnym środowisku (miałam tę przyjemność w Kenii w Parku Tsavo East, ale płacząc ze szczęścia ciężko było dostrzec go wśród krzaków).

IMG_3053(1)

Aż tu nagle, pojawiła się okazja. Fly4free i RainbowTours organizują konkurs, w którym można zgarnąć bilety do RPA. Moja kumpela Ania już mi pomogła – wykonując ten super makijaż! Inne jej prace (robi przepiękne akty/nagość zakrytą!) znajdziecie na jej Fanpage’u – zapraszam, doceńmy  jej pracę gromkimi lajkami! Pomógł też Łukasz, bo doskonale wiecie, że nie mam siostry bliźniaczki, która jest podobna go geparda :).

Nie publikuję pracy konkursowej, żeby nie złamać regulaminu. Zobaczyć możecie ją po kliknięciu tutaj.

Nad jej stworzeniem pracowały trzy osoby, a wszystko zajęło 10 godzin. Jeśli uważacie, że efekt był tego warty, że wyróżnia się na tle innych prac i zasługuje na wygraną to pomóżcie mi pomóc szczęściu :). Głos to po prostu kliknięcie czerwonego kciuka w prawym górnym rogu, nad praca konkursową. Głosować mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy (żaden cyrograf z diabłem, newsletter też nieupierdliwy – a przecież można się wypisać). Należy kliknąć czerwony przycisk ZALOGUJ SIĘ, a następnie wybrać opcję “Nie mam jeszcze konta – rejestracja”, bądź powiązać konto z Facebookiem klikając na niebieski przycisk “log in”. W ramach podziękowania obiecuję Wam najpiękniejszą relację z podróży jaką kiedykolwiek czytaliście… 🙂 Mam nadzieję! Głosy można zbierać do niedzieli, do godziny 18:00.

Jak podoba Wam się make up?:) Ja nie miałam serca go zmyć! Najchętniej paradowałabym w takim wcieleniu na co dzień… :))